• wystawa

• W niedzielę 10 września 2023 w Markowej na Podkarpaciu odbędzie się beatyfikacja dziewięcioosobowej rodziny Józefa i Wiktorii Ulmów zamordowanych w marcu 1944 roku za pomoc Żydom. Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali wystawę dotyczącą przyszłych beatyfikowanych, ale również innych Polaków niosących pomoc Żydom i odznaczonych medalem Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata.

• Pierwszaki

• Pójście do szkoły zawsze wiąże się z obawami,

z nowymi obowiązkami i wyzwaniami, wszystkim im można łatwo jednak sprostać, wystarczy w duchu sobą pozostać!

Słuchać nauczycieli, dogadywać się z kolegami, a każdy dzień szkoły wspaniałymi wypełni się przygodami!!!

Pójście do szkoły zawsze wiąże się z obawami,

• Drodzy absolwenci

• Życzymy Wam, Drodzy Absolwenci, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Mamy nadzieję, że udało nam się je tylko wzmocnić. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już poza murami tej szkoły!

• Do zobaczenia we wrześniu

• Dziękujemy za miniony rok szkolny, za wspólnie spędzony czas i motywację do zdobywania wiedzy. Klasie 3 życzymy dalszych sukcesów w nauce, a Pani Wiesi szczęśliwej i zasłużonej emerytury Życzymy miłych wakacji oraz wspaniałego odpoczynku.

• Rok szkolny 2022/2023 oficjalnie zakończony!

• Uroczystym apelem podsumowaliśmy naszą pracę. Był to też czas pożegnania klasy 8 - od dziś naszych wspaniałych absolwentów, którym życzymy spełnienia każdego z marzeń i wytrwałości w dalszej pracy.

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników życzymy Wszystkim cudownych wakacji, przepełnionych czasem na odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu!