• Gminne Zakończenie Roku Szkolnego

• Tegorocznym gospodarzem Gminnego Zakończenia Roku Szkolnego była Szkoła Podstawowa w Mirostowicach Dolnych.

Nie zabrakło tam naszych najlepszych uczniów Brawo WY

• Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie zakończony!

• Świadectwa i nagrody odebrane - możemy zacząć upragnione wakacje.

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły, życzymy niezapomnianego czasu pełnego fantastycznych przygód, nowych przyjaźni oraz zbierania nowych sił na kolejny rok!

• klas IV w Zielonej Górze

• Nasi uczniowie czują już wakacje, więc wykorzystujemy ten czas na ostatnie wycieczki w mijającym roku szkolnym. Dziś klasa 4 wyruszyła z wizytą do Zielonej Góry. Zwiedzili Palmiarnię i obowiązkowo - galerię Focus Mall

• Pożegnanie ósmej klasy

• Dziś nasza klasa ósma - już niebawem nasi absolwenci - wspólnie z rodzicami i wychowawcą przygotowali wspaniałe pożegnanie!

Uśmiechom, zabawie, ale i wzruszeniom nie było końca!

W imieniu Grona Pedagogicznego, pracowników i zaproszonych gości serdecznie dziękujemy za zaproszenie

• Klasa VIII we Wrocławiu

• Po całorocznych zmaganiach szkolnych, uczniowie klasy 8 wraz z wychowawcą wybrali się na dwudniową wycieczkę do Wrocławia.

W programie: Zoo, Skytower, Aquapark, rejs po Odrze, kino i wiele innych atrakcjiByło super!!!!!

• Bezpieczeństwo przede wszystkim!

• Zbliżające się wakacje będą czasem wielu rowerowych wypraw, do których nasi uczniowie są w pełni przygotowani. Dziś - z sukcesami - zakończyli egzamin na kartę rowerową! Gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych wycieczek.

• Dzień Dziecka

• Na pierwszy dzień czerwca zdecydowanie czekają wszystkie dzieci - te małe, średnie i duże. W naszej szkole to bardzo ważna uroczystość i zawsze podchodzimy do niej bardzo (nie)poważnie

W tym roku obchody rozpoczęła wizyta Pana Wójta Leszka Mrożka, który przywiózł naszym uczniom fantastyczne prezenty. Następnie wszyscy wyruszyliśmy na szkolne boisko, by wspólnie świętować. Było pyszne jedzenie i moc atrakcji. Szkoda, że Dzień Dziecka nie może trwać cały rok.

• Majaland

• Poniedziałek zaczynamy wycieczką! Klasa 1, 2, 4 i 5 miała dziś okazję zmierzyć się ze swoimi strachami w parku rozrywki „Majaland. Kownaty”. Było fantastycznie! Już nie możemy się doczekać, kiedy wrócimy!

• Kochani Ósmoklasiści!

• Przed Wami trzy dni pełne edukacyjnych wyzwań. W imieniu Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników oraz Społeczności Uczniowskiej, życzymy Wam połamania długopisów

POWODZENIA

• kl VII i VIII w Energylandii

• Korzystając z uprzejmości szkoły w Grabiku i p. Macieja Korochody, klasa 6 i 7 miała dzisiaj ogromną przyjemność uczestniczenia w wycieczce do Energylandii w Zatorze. Chyba nie trzeba nikomu przedstawiać tego miejsca - było obłędnie. Bardzo dziękujemy.

• Podróże po Polsce

• Zdaje się, że uczniowie klasy 4 są już gotowi do wakacji! Polskie legendy niemal w jednym palcu, oferty własnych wycieczek gotowe - chyba powstanie nam własne biuro podroży po Polsce!

• Dzień Strażaka

• Z okazji DNIA STRAŻAKA, odwiedził nas starszy ogniomistrz - Pan Krzysztof Sienkiewicz, pracujący w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach

• Dni Otwarte w Prusie

• Dziś klasy VII i VIII odwiedziły mury Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa w Żarach, w ramach "Dni Otwartych". Na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji m.in. rozgrywki sportowe, zagadki matematyczne, quizy i eksperymenty przyrodnicze,a także słodki poczęstunek