• Jesień

• Jestem jesień z pełnym koszem, dobre rzeczy wam przynoszę. Jabłka, śliwki, gruszki bery, pomidory i selery...

• Majaland

• Aktywny początek roku!

Dziś nasi uczniowie z klasy 5, 6 oraz 7 spędzili dzień w parku rozrywki Majaland. Przetestowali wszystkie atrakcje - niektóre kilkukrotnie. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak przerażający „Wilkołak”. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni, wrócili do domu, gdzie zdecydowanie będzie co wspominać.

• Elektrozbiórka 2021

• Czy wiecie, że od ostatniej elektrozbiórki w naszej szkole minęły już 4 lata? Już czas ponownie przyjrzeć się naszym piwnicom i strychom. OGŁASZAMY WIELKĄ ELEKTROZBIÓRKĘ 2021.

Już niedługo podamy konkretną datę zbiórki na przełomie września /października.

Jaki sprzęt bierze udział w akcji? Jak podaje organizator elektrozbiórki: "Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny to urządzenie, którego prawidłowe działanie jest uzależnione od dopływu prądu elektrycznego lub od obecności pól elektromagnetycznych, oraz urządzenie mogące służyć do wytwarzania, przesyłu lub pomiaru prądu elektrycznego lub pól elektromagnetycznych, które są zaprojektowane do użytku przy napięciu elektrycznym nieprzekraczającym 1000 V dla prądu przemiennego oraz 1500 V dla prądu stałego.

Za każdą zebraną tonę elektrośmieci otrzymamy 150 zł wymienne na nagrody rzeczowe w jednym z wybranych sklepów partnerów akcji

Więcej informacji na stronie: http://dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl/

No to do dzieła

Pamiętacie jeszcze jak było podczas ostatniej elektrozbiórki? Zerknijcie na galerię zdjęć